Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatású szakképzésen...

Felsőoktatású szakképzésen belül szeretnék tanácsokat kérni, ti melyik ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a jelenlegi pontjaimmal (354) nem igazán felvételizhetnék osztatlan, alapszakos képzésekre, csak, ha az önköltséges formát választom. Nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy ezt megengedhessük magunknak, az államilag támogatott szakok pedig jóval magasabb ponthatároktól kezdődnek.


Kicsit dilemmába estem mert a felsőoktatási szakképzések közül 3 tetszett meg. A jogi, gazdálkodási és menedzsment [kis- és középvállalkozási], kereskedelem és marketing [marketingkommunikáció]. Érdeklődni szeretnék, esetleges hallgatóktól, hogy melyik érné meg igazán. Természetesen a felsőfokú szakképzést követően szeretnék jelentkezni diplomás képzésre, időközben tennék nyelvvizsgát, illetve egy emelt érettségit. Melyik lenne a legalkalmasabb ?


Esetleges válaszaitokat nagyon köszönöm!



2015. febr. 10. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a jogira mindenki azt fogja neked írni,hogy nem piacképes,és stb stb.

Én is jogi asszisztensire adtam le a PTEre. Engem érdekel,így nekem megéri elvégezni.

2015. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!