Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb iskola, ahol...

Melyik a legjobb iskola, ahol grafikus OKJ képzést TANÍTANAK?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy melyik a legjobb olyan iskola, ahogy nappali tagozatos, iskola rendű grafikus OKJ tanfolyamot indítanak? Gondolok itt olyanra, hogy tényleg tanítanak, nem pedig ellébecolják a tanárok az órát, valamint minőségi a leadott anyag.

Idén érettségizek, szóval a válaszok nagyon kellenének.

Előre is köszönöm!



2015. febr. 11. 13:56
 1/4 anonim válasza:

én a jaschikban tanultam 2 évig, elég jó alapot ad. :) sokakat felvettek innen egyetemre. grafikaszak pont hu -n találsz felvételihez infókat.

vagy kérdezz utána a BKF-nek, úgy hallottam nemrég indult okjs grafika szakuk.

esetleg az oxi (óbudai képző), de mostanában nem valami aktívak úgyhogy nem tudom mi történt, és fizetős, viszont elég hangulatos iskola :)

2015. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Esetleg azt megtudnád nekem mondani,hogy hogyan tudtál vele elhelyezkedni?

2015. febr. 13. 06:38
 3/4 anonim válasza:
vadul küldözgeted a portfóliódat mindenféle helyre, és akkor általában összejön egy gyakornokság, utána meg ha jó vagy felvesznek, ha nem akkor nem. igazából az már csak rajtad múlik. elég nehéz jó helyre bekerülni, de nem lehetetlen
2015. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Corvin Rajziskola szakképzései szuperek!
2022. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!