Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulói/hallgatói azonosító szám?

Tanulói/hallgatói azonosító szám?

Figyelt kérdés

Az e-felvin az alábbi szöveg olvasható:


"Amennyiben rendelkezik tanulói vagy hallgatói azonosítóval, azt kötelező megadnia! Tanulói azonosítóval akkor rendelkezik, ha 2005-ben vagy azt követően valamely magyarországi középiskolában tanuló volt, illetve 2007-ben vagy azt követően valamely felsőoktatási intézményben hallgatói jogviszonnyal rendelkezett, rendelkezik. Az azonosító minden esetben egy, 7-sel kezdődő, 11 számjegyből álló számsor, amely vékony plasztikkártya formájában került kiadásra"


Egyszerűen nem értem, vagy csak már túlstresszelem a dolgot és fogalmam sincs, hogy nekem van-e egyáltalán ilyen azonosítóm vagy sem, mert az tuti, hogy nem rémlik, hogy lenne ilyen plasztik kártyám, vagy ezalatt diákigazlványt ért?

A problémám: a főiskolát én 2007 előtt kezdtem, de 2007-ben még volt hallgatói jogviszonyom, és nem értem, hogy a fentebb említett szöveget most úgy kellene értelmezni, hogy akik 2007-ben ill. az azt követő években kezdték a fősulit/egyetemet azoknak van ilyen azonosítójuk, vagy menet közben én is kaptam ilyet elméletileg? Mert plusz kiskártya megléte nem rémlik és az se, hogy emiatt új diákigazolványt kaptunk volna.

Mert attól függetlenül, hogy ez nem egy "csillagozott" információ, de mégis kötelező megadni, ha van ilyen azonosítónk.

Előre is köszi a segítséget!



2015. febr. 12. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Oké, közben megtaláltam, szerencsére a diploma mellékletben fel volt tüntetve :)
2015. febr. 12. 18:59
 2/3 Unpredictable ***** válasza:
Diákodon ez van rajt, melyik hetessel kezdődik :)))
2015. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh, hol van már nekem a diákigazolványom..... :D De azért köszi :)
2015. febr. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!