Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biztonság- és védelempolitikai...

Biztonság- és védelempolitikai alapszakkal kiegészítve egy jogi diplomával milyen elhelyezkedési lehetőségre lenne kilátás?

Figyelt kérdés

Most jogi karra járok, de anno a katonaság felé is közeledtem, csak sajnos a testi adottságaim nem épp alkalmas a katonai életformához, hát ez van :D

Tehát valami spéci állást ezzel kifogni vagy nem tudom, hogy a hadsereghez is közel legyek, de a káposzta is megmaradjon dolog.

Amire én most első körbe gondolok egy ilyen stratégiai állás ami a csapatok mozgásának koordinációját végzi(, ha erre szükség van).



2015. febr. 14. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Katonai ügyészség?
2015. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem lenne elég egy jó diploma (jogon) és egy katonai szakjogász diploma?

Amúgy valami NATO-s melóra gondoltam.

2015. febr. 16. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!