Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus pénzügy-számvitel,...

Corvinus pénzügy-számvitel, vagy logisztikai mérnök illetve közlekedésmérnök a BME-n?

Figyelt kérdés

Ezeket jelöltem be, még gondolkodom.

Matekot szeretem leginkább, és jó is vagyok belőle.

Melyik éri meg?



2015. febr. 17. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

psz-t ajánlanám, főleg ha már úgy is a matekot szereted, (mint pl én is) és a műszaki rajzoktól meg dobok egy hátast.:)

PSZ-szel jobban is ellehet helyezkedni, meg nem is annyira nehéz (BCE-n), csak mondjuk kicsit száraz eleinte, de utána nagyon jó :) még iskolán kívül is érdekel, ellenben a műszaki rajzok..jaj:D de ha szereted...:) a másik kettő se rossz végülis, nagyot nem tévedhetsz

2015. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen a te érdeklődésedtől függ, szerintem mindegyik jó döntés. Én ha választhatnék, pénzügyre mennék, de ez csak azért van, mert nagyon nagyon nem szeretem a mechanikát és az elektrotechnikát, amire a legtöbb BME-s szak épül. Viszont ha nincs problémád a fizikával, akkor a logisztikai mérnök is nagyon jó döntés lehet.
2015. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az első kettőt javaslom. Nekem a harmadik az egyik végzettségem, nem lehet munkát találni vele. Illetve ahol közlekedésmérnököt keresnek, sok mindent elvárnának amiből persze semmit nem tanítottak meg, amit igen, arra nincs szükség. :)
2015. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!