Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10ik osztalybol atlehet menni...

10ik osztalybol atlehet menni esti tagozatra?

Figyelt kérdés

Szakkozepbe jarok...10ikes vagyok, cukraszatot tanulok, de rajottem hogy nem szeretem.. Mindenki mondta hogy ennek akkor igy semmi ertelme. Viszont az erettsegit fontos lenne letennem! Ezert ajanlottak az esti tagozatot.. Az lenne a kerdesem hogy ha most kiiratkoznek az iskolabol, akkor mehetnek esti tagozatra letenni 2ev alatt az erettsegit? 19eves leszek most aprilisban.

Elore is koszonom a valaszokat!



2015. febr. 22. 23:30
 1/1 anonim válasza:
16 éves kortól már lehet menni estire. Ha jól tudom választhatsz hogy hányadik osztályba akarsz járni, nálunk pl úgy van hogy a 9 és 10 osztályt 1 év alatt tesszük le utána pedig 2 év érettségiig.
2015. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!