Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ennyivel felvesznek a budai...

Ennyivel felvesznek a budai középiskolába?

Figyelt kérdés

7.es ev vegi jegyek matek 2 /nyelvtan / irodalom 4/ angol 2 / töri 3

8.fel ev matek 2 / nyelvtan 4 / irodalom 5 / angol 2 / töri 4

A felvetelim osszesen 45 pont lett van eselyem bejutni?



2015. febr. 24. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán,ennél kevesebb is elég oda.Hát sajnos a színvonal is ennek megfelelő,de attól még lehet jó a közösség,mert nem erős az iskola :)
2015. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell oda szóbeli?
2015. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elmentem oda szóbelire,amikor esedékes volt,és kb ledöbbentem.Annyi volt a feladat,hogy fel kellett olvasnom egy mese(!!) könyvből..
2015. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gimnázium részére szerintem nincs esélyed,de a szakközepes szakokra valószínűleg bekerülsz.
2015. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.válaszoló. Nem az iskola tanítási erősségével van baj.

Hanem azzal,hogy sokan járnak ide akik nem

hajlandóak tanulni.Helyette inkább cigiznek,isznak,füveznek.Amúgy a gimnáziumi részre ez nem nagyon jellemző.Inkább a szakközép részére igaz,mert oda akár 20-30 ponttal bekerülhet bárki.

2015. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A gimi részbe szerintem sincs esélyed :S, de szakközépbe biztosan. Előző válaszolóval teljesen egyet értek .a gimnázium teljesen átlagos, viszont a szakközép az harmat gyenge.
2015. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös:Nem tudtam,hogy van szakközéprésze is,és asszem annó vmi biológia szakra jelentkeztem,igaz néhány éve volt már,de én erre emlékszem.Az ottani tanítási módszereket nem ismerem,de szerintem a diákközösség jó lehet.
2015. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szakközépiskolába felvesznek simán,viszont a gimnáziumba nem hiszem. Az se mindegy,hogy milyen szakot jelöltél meg,mert különböző erősségűek.
2015. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!