Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni az ELTE-TTK...

Megéri elvégezni az ELTE-TTK földtudományi szakát?

Figyelt kérdés
Úgy értem lesz utána lehetőségem elhelyezkedni, munkát találni? Meteorológus szeretnék lenni, mik az esélyek arra, hogy nem leszek diplomás munkanélküli? Tudom, előre nehéz megmondani, hogy amikor végzek, milyen körülmények lesznek, de valami infó csak van :) (Ha minden jól megy, szeptemberben kezdem az egyetemet.)
2010. febr. 13. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom meteorológussal mennyi esélyed van, de pl. egyik barátnőm térképész szakon végzett, és elég jó munkahelye van.
2010. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy hidrológust ismerek, akinek elég jól megy most. De a meteorológiát én se tudom.
2010. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!