Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diploma nélkül könyvelő?

Diploma nélkül könyvelő?

Figyelt kérdés
közgazdasági sulit végeztem és ebben az évben fogom megkapni a Pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ bizonyítványomat. Fősuli sajnos kilőve, mert nincs elég ponton és fizetni se tudnék. Mit csináljak? Ha el is végzek egy mérlegképes könyvelőit utána, van-e esélyem jó munkát normális fizetéssel kapnom, vagy így is a diplomások kiszorítanak?

2015. márc. 1. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Én is diploma nélkül vagyok mérlegképes, három diplomással pályáztam az állásra... :)

Sok sikert!

2015. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Sokszor a diploma is kevés ha nincs mellette mérlegképes. De érdemes jó mérlegképes képzést választani még ha többe is kerül de megéri. Nem lenne hátrány, ha közben tudnál szerezni egy kis könyvelési gyakorlatot valahol :D Ha ez megoldható akkor szinte nyert ügyed van.
2015. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ez így bíztató!:)
2015. márc. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!