Előrehozott érettségi?

Figyelt kérdés
Magyar állapolgár vagyok,de külföldön fejezem be a középiskolát. Pillanatnyilag 11. évfolyamos vagyok. Az érdekel, hogy informatikából tehetek-e jövőre előrehozott emeltszintű érettségit. Ha igen akkor mi kell hozzá,mikor lehet érettségizni,stb...

2015. márc. 1. 22:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az SZTE-re szeretnék íratkozni. Nem tudom,hogy ez számít-e valamit.
2015. márc. 1. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehetsz, májusban, ha befejezted a tárgy tanulását, vagy osztályozóvizsgát tettél belőle. De ez így zavaros, mikor fejezed be? Mert ha jövőre, akkor nem előrehozott.
2015. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van még egy évem,de régen volt olyan,hogy szeptemberben le lehetett rakni pl az informatikát és akkor nem kellett év végén tanulni rá. Majd a 2016-2017-es évben kezdem az egyetemet.
2015. márc. 2. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sajnos tényleg régen volt...
2015. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!