Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a képzésről? Micsinálnátok a helyembe? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mit gondoltok az Oktáv szakképző iskolának (Zugló) Rendezvényszervező + Virágkötő + Dekoratör + Lakberendező szakáról? 2éves OKJ-s képzés. Rendezvényszervező szeretnék lenni és apum egyik ismerőse már 14éve ezzel foglalkozik és eltud helyezni egy multicégnél gyakorlaton. Ha ismerős által kerülök be és 2évet ott töltök szerintetek elég az hogy felvegyenek utána állandóra? Nem szeretnék céget indítani mert megvan rá az esély hogy nem indul be. Minden álmom az hogy egy multicégnél dolgozzak. Most ezen a 2éves OKJ-s képzésen gondolkodom amit fentebb említettem. De van egy másik verzió is a fejemben, erről mit gondoltok? Elvégeznék egy rendezvényszervezői tanfolyamot és utána mennék kereszféléves egyetemi/fősulis képzésre. Ettől viszont félek mert nem vagyok olyan jó tanuló hogy felvegyenek államira és csak önköltségesre vennének fel és mivel nem állunk túl jól anyagilag iákhitelt kéne felvennem. Megérné? Illetve attól is félek hogy akik felsőfokon ezt tanulják azokat előrébb veszik és mellettük az én 2éves OKJ-s képzésem semmit se ér, vagy ez hülyeség? Ez az OKj-s azért tetszik mert egyszerre több szakmát tanulok illetve így 2év alatt mint más 1et én 4et fogok kapni. Már ezért is tetszik. Utána néztem és egy rendezvényszervezői tanfolyam mindenhol ilyen 5-8hónaposak amik fizetősek. Ez az egyedüli 2éves OKJ-s képzés. Ti micsinálnátok a helyembe? Most fogok érettségizni.

Illetve a másik kérdésem az hogy hobbi szinten kozmetikus illetve személyi edző szeretnék lenni. Ezekre mennyire van kereslet? Érdemes lenne ezeket is elvégezni? Köszönöm előre is a válaszotokat.



2015. márc. 3. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, aki felsőfokú papírral rendelkezik, az üti a te OKJ-s papírod a legtöbb helyen.
2015. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor most micsináljak? :(
2015. márc. 3. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben főiskolán, egyetemen gondolkodnék.
2015. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!