Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok lehetőségeket ajánlan...

Tudnátok lehetőségeket ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztaltabbak segítségét kérném. 18 éves leszek,11.es vagyok egy gimnáziumban. Informatika szak,de maradjunk annyiban hogy heti 2 órával a seggem is kitörölhetem.

Amiből igazán jó vagyok és érdekel is az az angol nyelv és a történelem. Angol heti 3 órás+2 emelt fakt tantárgy. A próba középfokú nyelvvizsgán(TELC) fél éve átmentem 75%al, max pontos szóbelivel,és igaz ami igaz imádok angolul beszélni, akár itt interneten is emberekkel. Történelem az amit érdekesnek tartok és úgy mond élvezet tanulni.

Ezek mellett a grafikai illetve a média dolgok érdekelnek,ezért választottam az informatika szakot..gondolok itt videószerkesztésre vagy hasonló dolgokra..

Tudnátok ötleteket adni ezzel mit kezdhetnék a jövőben? Egyetem,főiskola,OKJ? A tanárok szerint a tudásommal felejtsem el az OKJ-s képzéseket,mert gyengébbeknek való..Pest mellett lakom,szóval nem lenne nehéz bejárni,de mégis FOGALMAM SINCS ezekkel az irányzatokkal egyáltalán milyen munkában lehetne elhelyezkedni,illetve merre kéne továbbtanulni..


Aki szánt pár percet rám,tudna segíteni?:)

Köszönöm!


2015. márc. 7. 01:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem,hogy angolból valószínűleg májusban rakom a középfokút,és egyelőre úgy néz ki,hogy csak angolból tervezek Emelt szintű érettségit.
2015. márc. 7. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!