Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék rendőr /nyomozó...

Szeretnék rendőr /nyomozó lenni? Többi lent hosszú

Figyelt kérdés
Nos jelenleg 18 éves lány vagyok pék cukrász szakmán tanulok még szakmunkásban és van még 2 évem es ha befejeztem szeretnék érettségizni es rendőrnek/nyomozónak menni.Sajnos későn jöttem rá hogy nem igazán érdekel ez a szakma :( Ez lehetseges ? Ha igen akkor hogyan? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 8. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem bűnügy, de oda emelt érettségi + legalább 1 nyelvvizsga kell, hogy meglegyen a pontszámod.

Vagy Rendészeti Szakközépiskola, de ott közrend meg közlekedés szakirány van. Viszont ha közrendesként végzel is átmehetsz bűnügyre, ha van valami csókod, vagy kitalálsz ilyen túrpisságkat, hogy " Nem nagyon bírom az éjszakázást :'( " stb...

2015. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!