Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmán belül mi lenne az...

Szakmán belül mi lenne az ideális munka számomra, és ehhez mit kell végeznem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, leginkább turizmusban tudom elképzelni magam.

Arra a döntésre jutottam, hogy utazásszervező szeretnék lenni. Viszont nem tudom hogy ezek gyakorlatilag mit is jelentenek, vagy hogy ez az-e, amire én gondoltam.


Annyi a lényeg, hogy ezen a szakmán belül, valami olyasmit képzeltem el, amiben az irodai munka kevésbé szerepel, segíteni tudjak az embereknek az utazással kapcsolatban stb.

Nagyon szeretek beszélni, előadásokat tartani, felkészíteni embereket, ilyenek.


De ezen belül, hogy utazással kapcsolatos munkát szeretnék végezni, nem tudom mik a lehetőségeim.

Nyelveket szeretem, szeretnék minél többet megtanulni (és nagyjából jól is mennek).

Természetesen az is egy fontos tényező, hogy minél többet tudjak pénzt keresni, hogy saját lábra tudjak állni.

(és inkább hajlok a felsőoktatás felé, mint az OKJ-s tanfolyamokhoz.)


Előre köszönöm a válaszokat, segítséget!:)

17/L



2015. márc. 8. 17:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!