Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ugyan olyan diplomát ad és...

Ugyan olyan diplomát ad és ugyan úgy el tudok helyezkedni egy SZTE-FOK, vagy PTE-FOK-os diplomával, mint egy SE-FOK-ossal?

Figyelt kérdés

Munkahely keresésnél számít, hogy hol végeztél? Ugyan annyit ér a Semmelweises diploma mint a pécsi vagy szegedi?

Vagy ha jó vagyok és jól az eredményeim, akkor nem számít, hogy hol végeztem?

(Fogorvosi)


2015. márc. 9. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nem annyira számít hogy milyen átlaggal végzel. ha pl tdk-ztál az tök jó plusz a cv-ben. én úgy hallottam mostanáig a szegedieket előnyben részesítették a munkahelyeken de ez szerintem hamarosan megváltozik mert ami most megy szegeden az nem nevezhető oktatásnak. csodálkozom hogy van joguk orvosi diplomát kiállítani mert szerintem én még ilyen rossz emberekkel nem találkoztam mint a mostani oktatók. semmi motivációjuk a tanításhoz nyilván a plusz keresetért csinálják, tojnak bele, emellett egyesek még egyenesen féltik is a tudásukat a hallgatóktól, sokan meg azon élik ki a saját frusztrációjukat hogy szétszedik a hallgatókat idegileg-lelkileg.
2022. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!