Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van bárki, akire számíthatok?...

Van bárki, akire számíthatok? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon régóta érdekel az elektronikus zene világa. Rengeteg helyen próbálkoztam már, hogy megtaláljam a megfelelő oktatást, de hol a pénz, hol más volt az akadály. Kérem, aki tudna oktatni, jelentkezzen!

2015. márc. 10. 13:49
 1/3 A kérdező kommentje:
7 éves álmom, hogy lemezlovasként klubokban, discokban vagy BÁRHOL játszok a hallgatóságnak! Nagyon szeretném megtanulni minden csínyját-bínyját a műfajnak és tudom, most jön a kérdés, hogy ''miért pont én legyek az, akin segítenek'', vagy hogy ''te csak egy vagy a sok közül''.. és így van! Nem érzem magam különbnek másoktól! De van egy álmom, amiért küzdenem kell, mert bennem van a bizonyítási vágy a szüleim felé, a barátaim felé és mindenki felé, mert én sajnos vagy nem sajnos olyan vqgyok, hogy nekem mindenki véleménye számít, mindenkinek meg akarok felelni! Kérem, bárki tudna oktatni engem távolból vagy személyesen írjon itt vagy kérem jelöljön be ( [link] ! Kérem...
2015. márc. 10. 14:12
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy szimplán DJ vagy még nem emelkedsz ki semmivel a tömegből, ezért érdemes (=kötelező) ráfeküdni a produceri munkára. Remixek, mashupok, bootlegek, stb. de persze előtte kőkemény tanulás, amíg elsajátítod valamelyik DAW használatát. Sokan FL-eznek, én személy szerint Ableton-ozok, töltsd le mindkettőt, nézd meg melyik szimpatikusabb. Ajánlom YouTube-on fellelhető tutorialok alapos áttanulmányozását, illetve ilyen témájú fórumok felkutatását, meg legfőképp azt, hogy ásd bele magad az egészbe.
2015. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális a dolog de a Minimal Art Family-nél vannak különböző tanfolyamok érdemes náluk körülnézni.

minimalartfamily.com

2019. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!