Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet normálisan tanulni?

Hogyan lehet normálisan tanulni?

Figyelt kérdés
egyszerűen máshogy nem megy,mindig csak bemagolom az anyagot. máshogy nem nagyon tudom megtanulni:( és persze így gyorsan el is felejtem :/ tudom hogy ezt így nem lehet szóval remélem tudtok segíteni mert emiatt vagyok 3-4-es tanuló. és lassan jön a többi tantárgy :(

2015. márc. 12. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először értelmezni az anyagot. Ahogy folyamatosan megérted, egyre kevésbé kell majd magolnod, mert minden jönni fog egymás után, logikusan. Elsősorban szerintem meg kellene értened amit tanulsz, elolvasni 1-2x, átgondolni, hogy mi miért van, és mi miből következik. Ha megérted, logikusan fognak jönni a dolgok.:)
2015. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél :)
2015. márc. 12. 10:46
 3/9 A kérdező kommentje:
csak ott van mondjuk a földrajz és a fizika azt hogy lehet hatékonyan tanulni???
2015. márc. 12. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
A fizika az.. fizika :D Én sem tudtam sosem rendesen tanulni, csak magolni a fizikát.
2015. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ha jól tudom a fizika nagy része matek úgy hogy ja :D a matek nem az erősségem :D
2015. márc. 12. 11:07
 6/9 A kérdező kommentje:
ám nem tudom hogy jó e de: ugye nekem van egy ilyen iskolás könyv sorozatom amiben van kémia.fizika,földrajz stb és hát én már ezekből egy picit előre tanulok :D
2015. márc. 12. 11:10
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként a földrajzot hogyan lehet tanulni??
2015. márc. 12. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vesztek foldrajzbol de mi eloszor gazdasagfoldrajzot tanultunk. Azt a kovetkezokeppen lehet: egy adott orszagnak van egy adott eghajlata ami lehetove teszi h vmit termeljenek amire mezogazdasag epul. Plusz vannak asvanykincsei amire vegpar epul. Vegezetul pedig van a konnyu (elelmiszer, ekszer..) es nehezipar( vegyipar, autogyartas...) amiknel esetleg megjegyezheted a fontosabb markakat amikrol te is naponta hallasz.

Terkepet is biztos kell tanulnotok de abba en botranyosan rossz voltam. Vegul az a modszer valt be h rajzoltam nagyon sok terkepet fejbol es igy vmennyi megmaradt. Ezt a modszert nem ajanlom igazabol mert nagyon sok ido es elszantsag kell es az eredmeny is rizikos...

2015. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

uhh köszi:) az a szerencsém hogyjó a memóriám, így könnyű tanulni:D a többit meg úgy tanulom ahogy mondtad:D köszi.

:)

2015. márc. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!