Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai ügyintéző vagy...

Logisztikai ügyintéző vagy Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyam éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Kettő közül valamelyikre akarok jelentkezni. Örülnék, ha esetleg valaki, akinek van tapasztalata valamelyikben, megosztaná velem az előnyöket, esetleg hátrányokat. Igazából nem tudom melyik a jobb, melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni.
2015. márc. 25. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
logisztikai ügyintéző végzettségem van. Azt javaslom csak akkor tedd le ha van valahol ismerősöd vagy minimum 1 középfokú nyelvvizsgád angol vagy német.
2015. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tanuld, amelyik jobban érdekel. Anélkül nem leszel elég motivált és nem is fognak felvenni. Mindkettőben tudtak elhelyezkedni ismerőseim, még komolyabb nyelvtudás nélkül is. Legutóbb pénzügyes állás lett volna kilátásban az egyiknek, de még az alap fogalmakkal sem volt tisztában állásinterjún. Amúgy alkalmazták volna. Én azt tapasztaltam, hogy aki talpraesett, rugalmas, lelkes, minimum elméletben jártas volt, azt felvették dolgozni.
2015. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem most van egy fölös évem egyetem előtt, eddig pénzügy-számvitelre akartam menni, hogy majd utána mérlegképest tegyek (édesanyám is könyvelő). Aztán valahogy elment a kedvem tőle (plusz nincsen egy éves képzés, ami nekem jó lenne). Így most engem is érdekel egy kicsit a logisztika, vannak 1 éves tanfolyamok OKJ-sok is, csak fizetősök, bár azt megoldom. Majd írj, hogy döntöttél :D


20/F

2015. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!