Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jővőre Pestre megyek tanulni....

Jővőre Pestre megyek tanulni. Milyen az Apáczai kollégiuma?

Figyelt kérdés
Mivel én nem az Apáczai megyek, (hanem Veres Pálnéba) nem fognak kiközösítenni emiatt? Attól félek ha bemegyek 60 Apis közé, nem nézik túl jó szemmel, hogy másik suliból megyek. De a környéken nem találtam neten elfoggadható kollégiumot ezen kívűl... Alapvetően egy nagyon társasági lény vagyok, csak ez aggaszt egy kicsit.. 14/F

2015. márc. 28. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz gond. A koliban vannak még nem Apáczaisok. Én úgy látom (habár nem vagyok kolis), hogy nagyon jól összekovácsolódik a társaság, és nem számít, hogy ki hova jár.:)
2015. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 1. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Tényleg amiatt nem fognak kiközösíteni, hogy nem vagy Apáczais. Sokan mennek még a Veres Pálnéba, vagy inkább az Eötvösbe onnan, sokan nem Apáczaisok, szóval az nem gond :)

Amire vigyázz, hogy az Apáczai kollégiumban elég sok piás botrány szokott lenni. Ezt személyes tapasztalatból tudom (nem én, de ismerős már volt benne ilyenben), úgyhogy arra próbálj vigyázni, hogy ne keveredj ilyenbe :)

2015. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En nem vagyok koleszos, de sulitarsaimtol csak jokat hallottam, van ott egyetemista, Veres Palnes, olyan aki ev kozben lett kolis, meg senkirol nem hallottam, hogy kikozositenek. Szoval szerintem batran vallald be, ha csak ennyitol felsz.:) (egy apaczais)
2015. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!