Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diplomás ápolókat képeznek...

Diplomás ápolókat képeznek esti vagy levelező tanfolyamon?

Figyelt kérdés
esti, levelező, egészségügy, főiskola, diploma, ápoló,

2015. ápr. 4. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen...illetve attól függ,hogy a FideSS mit dönt,eddig lehetett. Megkérdezhetem,miért szeretnéd? Csak,mert egy mentőtiszti 1000X többet ér és ha már belefektetsz időt,pénzt...
2015. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleve van egy OKJ-s ápoló végzettségem, és szeretnék feljebb menni a hierarchiában, mert mostmár a részlegvezető illetve osztályvezető ápoló csak diplomás ápoló lehet, és kíváncsi vagyok érdemes-e belevágnom. Mentőzni nem akarok, mert az veszélyesebb mert soha nem lehet tudni kihez kell kivonulni, meg az OMSZ-hoz eleve protekció kell
2015. ápr. 4. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

1. Vagyok.


Értem,amennyiben így gondolod és valóban hosszú távon érdekel a dolog vágj bele. Ahogyan az első hozzászólásomban írtam (csak ugye lepontoztak)eddig lehetett estin,de nem tudni,hogy idén indul/indulhat-e ilyen szak.

2015. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van levelező képzés. Pl. PTE, SZE, SZTE, SE.

Nem értek egyet azzal, hogy a mentőtiszt többet ér. Főleg ha külföld a cél. Sok országban nincs is ilyen képzés vagy pedig a magyart el sem fogadják. Az ápoló viszont honosítható.

2015. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És nekik hogy van az oktatás?

Mikor van? (mely napon)

2016. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!