Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit takar a kommunikációs és...

Mit takar a kommunikációs és média szak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni, írni és az irodalmat. Ezért egyik ismerősöm ajánlotta figyelmembe ezt a szakot. Mégis mit takar?

2015. ápr. 6. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha szeretsz olvasni, miért nem nézel utána? :D Száz helyen le van írva, itt is van már hasonló kérdés, a felvi honlapon azt is láthatod, milyen kompetenciákat sajátíthatsz el és milyen munkáid lehetnek ezzel a szakkal, valamint az adott egyetemek honlapján is meg tudod nézni a mintatantervet, tantárgyak listáját és a szakleírást.
2015. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Semmi jót.
2015. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joe.38 ***** válasza:
34%
Nézd meg a Havas a pályán c. "börleszket" az ATV -n. Azaz arrogáns fa...szkalap is fog tanítani. Pénzed is lenyúlja. A rendőröket se szeretik. Kommunikációs szakon tanítják, hogy kell eladni mondjuk a tej melléktermékét, hogy nyuggerek kapjanak rajta mint, ha az nekik milyen jó lenne (szart venni) Frissföl néven. A kommunikációs hazudozókat, mellébeszélőket se szeretik. Cion termék. Miért utálják? Mert rengeteg energiát fordítanak abba, hogy a napnál egyértelműbb dolgot is ellentétesen magyarázzák, mint, ha az lenne a valóság. De hát a valóság az valóság ezért erőlködős átlátszó. Átlátszó az ilyen kommunikációs félre beszélés. De lehetsz Orbán mellett Lázár mellett valóságot mosolyogva félre magyarázó. Amikor elmondod, hogy az út díj amiért eddig nem kellett fizetni, most fizetős és ez nekünk milyen jó. Sőt jobb, mint eddig. Ahol sokszor elmondhatod, hogy a rezsicsökkenés mindenkinek mekkora előny ( főleg a nyugdíjasnak aki havi 3200 forintot fizetett villanyra eddig és most megspórol 320 forintot. És azt most már költheti gyógyszerre ami alapból 49000 forintért tudna csak megvenni.) Tehát a megspórolt 320 forint annyit ér mint halottnak a csók. De ezt egy kommunikációs főiskolát végzett agymosott agyhalott szépen és mosolyogva, és sok pénzért elmondja, hogy ez jó. Sőt a lehető legjobb. Igaz a valóság távolról sincs úgy , de meg tudja magyarázni miért kell az országnak mondjuk TEK. Mert ugye a terrort el kell hárítani. Igaz nincs terror, de lesz, mert küldünk zsoldosokat USA érdekében a saját pénzünkön. És ezt egy kommunikációs főiskolás elmagyarázza, hogy ez nekünk jó, sőt a legjobb. Borzalom. Szörnyű. Undorító és útálatos. Ahogy a rendőr is elmagyarázza, hogy igen is szükség van trafipaxra a Te pénzeden téged megbüntetni. És igen is az a dolga, hogy útszélen álljon trafipax mögött miközben a szomszéd utcában cigányok gyilkolják az öregasszonyokat. De oda már nem jut ki a sün. És ezt a rendőrségi szóvivő meg is magyarázza mi az oka. Hát ettől undorítró.
2015. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elhelyezkedni szerintem nehéz vele, de akik már ebben dolgoznak, azok közül ismerek aki 500at visz haza havonta. persze ő már ismert a szakmájában.

ehhez nem elég csak olvasni, hanem jó ha a szónoklásban , beszédben is tehetséges vagy.


egyébként én is szeretek olvasni, írok is jelenleg novellákat.

de sajnos ebből nem lehet megélni. vagyis nem szabad erre alapozni. én a helyedben keresnék egy keresett szakmát, mellette pedig olvasnék, írnék.

én is szívesen mentem volna a magyarral tovább, de tisztában vagyok a lehetőségeimmel így. inkább TTK-t választottam

2015. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel a végzettséggel simán felvesznek a Naphoz fűtőnek.
2015. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!