Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 évesen mik a lehetőségeim...

23 évesen mik a lehetőségeim meg szerezni az érettségit?

Figyelt kérdés
Szóval a általános iskolát elvégeztem de középiskolában magántanuló voltam és nem végeztem el a középiskolát és a érettségit sem,most 23 vagyok és jó lenne úgy 2-3 év múlva ha meglenne a érettségim de mik az esélyem rá?hová kell jelentkeznem ?egyáltalán ilyen idősen lehet még jelentkeznem ilyen oktatásra?

2015. ápr. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Esti, vagy levelező.
2015. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, beírod a google keresőbe, hogy felnőttoktatás középiskola.
2015. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Hova valósi vagy?
2015. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány osztályt végeztél el a középiskolában?
2015. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jászapáti lakos vagyok ,és az a igazság hogy egy osztályt sem végeztem el középiskolában, mindösze fél évente kellett volna bejárnom de akkoriban phszihés problémáim voltak így sajnos nem mentem el csak az elején egy órára aztán csak papiron voltam magántanuló
2015. ápr. 9. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ott a környéken nem tudom hol van olyan iskola,

ahol lehet menni esti felnőtt érettségi előkészítőre

(Neked kéne megkérdezni az iskolákban) Az is lehet, h csak a megyeszékhelyen van lehetőség

2015. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!