Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-s jármű-vagy gépészmérnökö...

BME-s jármű-vagy gépészmérnökök! Mi a véleményetek az egyetemen folyó képzésről? Érdekelne a véleményetek a képzés színvonaláról, teljesíthetőségéről, illetve az, hogyha újra felvételiznétek, akkor is a BME-t választanátok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Végzős gépészként én azt mondom, hogy a színvonal több területen elfogadható, de nagyon sok területen hulladék. Ami szomorú, tekintve, hogy még így is ez az egyik legjobb műszaki képzés az országban, tehát ennél majdhogynem csak lejjebb van.

Nehéznek nehéz, de nem teljesíthetetlen, bár tény, hogy sokszor csak a fölösleges szívatásra mennek rá.

Ha újra felvételiznék, akkor sokkal inkább megfontolnám a külföldi képzés lehetőségét.

2015. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2015. ápr. 12. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is végzős gépészként tudom azt mondani, hogy nem származik akkora előnyöd a BME-ből, mint amennyire hangsúlyozták ezt felvételikor is. Ha újrakezdhetném, biztos, hogy nem itt kezdeném újra, mert minden számonkéréskor arra mennek rá, hogy az apróbetűs, lényegtelen dolgokat kérik vissza, ami egyáltalán nem segíti a szakmai tudásod. És ezt úgy mondom, hogy nem csúszok, egyenesben fogok végezni előreláthatóan.
2015. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

BME járműves vagyok. Oktatás nincs, csak számonkérés.

Ha mindenképpen a bme-re akarsz jönni, akkor inkább gépészre.

Ha újra felvételizhetnék biztosan nem ide jönnék, de lehet, hogy még magát a műszaki pályát is elkerülném.

2015. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többiek? Tényleg ennyire rossz a helyzet? Főleg a járműmérnök szak érdekelne.
2015. ápr. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!