Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A ZMNE-n a nemzetbiztonsági...

A ZMNE-n a nemzetbiztonsági szak tényleg elérhető polgári pályázók részére is?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt,hogy csak "belsősök" mehetnek erre a szakra,de most meg azt hallottam hogy változtattak ezen.Igaz ez?
2010. febr. 20. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Rektorukat letartóztatták, kicsit gázos suli. Vigyázzál!!!!!
2010. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van!De az is igaz hogy mocskos dolgok rengeteg helyen vannak,csak legfeljebb nem derül ki:)
2010. febr. 21. 01:57
 3/7 anonim ***** válasza:
El bizony!Csekély 150 000 Ft-ért:)
2010. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igenigen,ez bizony probléma...
2010. febr. 23. 18:19
 5/7 anonim válasza:

Igen, elérhető, ha megvan a pontszámod.

Levelező 380

Nappali 339

2010. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én úgy hallottam, hogy bár meghirdették és elindították a szakot "polgári civilek" számára, de szeptember közepén felszámolták mert leesett nekik, hogy egy ilyen képzésre csak így ne mehessen el akárki. Valamint ha megnézed a zrínyi oldalán a szakleírást benne van, hogy: "A képzés célja nemzetbiztonsági szakértők képzése a speciális rendeltetésű nemzetbiztonsági szolgálatok, valamint más megrendelők számára[...]", magyarán ha nem valami "belsős" szervezet küld, akkor visszadobják a felvételid. Legalábbis én ezeket találtam sajnos, mert én is kinéztem ezt a szakot másoddiplomaként:/ de úgy látszik így nem járható az út:/
2010. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A napokban voltam egy pályaorientációs beszélgetésen. Én is erre a szakra szeretnék menni, de bennem is felmerült a kérdés, hogy lehetséges-e. Sajnálatos módon azt tapasztaltam, hogy senki nem tud semmit. Tervezik, hogy összevonják a Rendőrtiszti Főiskolát és a ZMNE-t, de még nem tudni, mikorra hozzák ezt tető alá. Az előadás során azt mondták, hogy a nemzetbiztonsági szakra csak az előljáró által kijelőlt emberek mehetnek- vagyis ezek szerint mégsem lesz polgári szak. A másodéves hallgatók, akikkel beszéltem, ugyan ezt erősítették meg-bár ők katonai vezetőnek tanulnak- ők is oda szerettek volna menni két évvel ezelőtt. A honlapon az áll, hogy a 2010/11 es tanévben már polgári szakon is indul- ám nem tudtak bővebb tájékoztatást adni arról, hogy ez meg is valósult-e. Volt olyan is, aki még azt is megkérdőjelezte, hogy jövőre indítanak-e polgári szakokat..szóval, senki nem tud semmit.:S
2010. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!