Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol-magyar fakt. páros...

Angol-magyar fakt. páros milyen kombináció? Nehéz ez a két tárgy emelt szinten?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mások véleményére,akik ugyanezt a párost választották. Nagyon szeretem mindkét tárgyat, az angolban már egészen biztos vagyok a magyaron gondolkodom még.

2015. ápr. 20. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nehéz, simán vihető együtt. Más kérdés, hogy van-e értelme neki továbbtanulási szempontból...

Angolt mindenképp tartsd meg, a másikat továbbtanulás alapján válaszd

2015. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nyelvérzéked, az angol nem fog gondot okozni, de az emelt magyar érettségi nagyon nehéz, persze megfelelő felkészüléssel megoldható, de nagyon szeretned kell a tantárgyat hozzá.
2015. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon nehéééz??? Pffff..

Dehogy nehéz, te jó ég...

A többi tárgyhoz relatív talán a magyar a legkönnyebb...

Hasonlítsd már össze egy emelt töri/kémi/biosz/fizika/matek érettségivel!

Még az emelt tesi is nehezebb, mint az emelt magyar, mert arra már majdnem hogy születni kell!

2015. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, utóbbi, te emelteztél magyarból és mondjuk kémiából, hogy ezt így tudod :))
2015. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
4 tárgyból emelteztem, köztük van az a kettő, amit említettél...
2015. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lol ezt azért nem kellett volna : D
2015. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem kötelezően érettségiznem kell egy összesített gazdasági tárgyból is, úgyhogy nem tudom mi legyen...Nem vállalnám túl magam?
2015. máj. 4. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi akarsz lenni? Egyébként a fakultáció önmagában nem megterhelő, heti 2 óra némi házi feladattal, azért egy fiatalnak ezt bírni kell. Ha meg nem a gazdasági tárggyal akarsz továbbmenni, abból nem kell fakt, csak egy sima érettségi.
2015. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A magyar emelt tényleg nagyon nehéz, iszonyatos mennyiségű verset kell ismerned szerzővel/pontos címmel együtt (gyakran nem is az ismertebb órán tanultakat). A szövegalkotás része annyira nem vészes, de az első részére tényleg nagyon nehéz felkészülni. Plusz eléggé relatív az hogy a szövegalkotásnál mit fogadnak el és mit nem, mivel itt nem az van hogy az eredmény x=4 akkor kapsz pontot ha más akkor meg nem. Van aki ad pontot ha mást írsz mint ami a megoldókulcsban van mert jól alátámasztod más meg csak azt fofadja el ami a megoldókulcsban van, hiába logikus és alátásztott amit te írtál.

Ha nem magyar szakra készülsz akkor nem annyira jó ötlet a magyar emelt. Angolból ha jó vagy akkor az emelt abból viszont nem annyira nehéz.

2016. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, ez kicsit régi kérdés :) Nem figyeltem :D
2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!