Szente07 kérdése:

Szerintetek hova menjek Pécsen tanulni ipari iskolába?

Figyelt kérdés
A Zipernowsky és az Angster között szeretnék leginkább választani.Szerintem az Angszter Józyef iskola azért lenne jobb mert ott előbb a gépi forgácsolót le kell tenni( mert egyépként a CNC-t választanám).Kérem aki tud segítsen!

2015. ápr. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, csak a CNC forgácsoló képesítést már jó 2 éve nem lehet önmagában elvégezni. Kell hozzá vagy munkáltatói igazolás, hogy te x időt dolgoztál már CNC megmunkálóközponton, vagy pedig gépipari előképzettség (ha jól tudom).

Másodszor, mindenképp azt válaszd, ahol több mindent láthatsz, kipróbálhatsz. Úgy sem az iskolában fogod megtanulni a szakmát. Ha frissen mész ki céghez dolgozni úgy is nulláról kezdesz, úgy is az öreg szakiktól tanulod majd a nagy dolgokat. A lényeg, hogy legyen fogalmad arról, amit csinálsz és körülvesz.

Nyíregyházi vagyok, szóval nem tudok Pécsi iskolákról véleményt mondani, de mint írtam, azt érdemes választani, amelyik jobban fel van szerelve, jobb az oktatógárda és ahol mindennel találkozhatsz, ami iparban is előfordul.


Sok sikert :)

2015. ápr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pécsen én sem ismerem az iskolákat de ha elfogadsz egy jó tanácsot oda menyél tanulni ahol van lehetőség külső gyakorlatra menni és ne oda ahol belső képzés van és csak nyári gyakorlatra engednek ki külsős céghez mert sokkal több tapasztalatot szerzel egy cégnél mint bent az iskolában.
2015. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!