Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények ezekről a sulikról?...

Vélemények ezekről a sulikról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Karinthy Frigyes Gimnázium, Szerb Antal Gimnázium, Álmos Vezér Gimnázium, Corvin Mátyás Gimnázium


Közösség, tanárok, a suli erőssége, mennyit kell tanulni...stb.



2015. ápr. 24. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A Szerb Antal egy nagyon jó suli. Nem olyan erős mint egy Fazekas, de nem is gyenge. A közepesnél erösebb.Csak jókat lehet hallani róla. Tanulni nem tudom mennyit kell, de biztos többet, mint naponta 15 perc.

A Karinthy Frigyes Gimit nem ismerem. Az Álmos Vezérbe járt az unokatestvérem, de annyira utálta, hogy el is jött onnan. A Corvin a legrosszabb ezek közül.

2015. ápr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Karinthy a legjobb ezek közül.Főleg a kéttan nyelvű tagozata.

A Szerb Antalról nem tudok sok mindent,de az egyik osztálytársamnal a bátyja odajár és ő utálja.

Az Álmost kerüld el!!!!!Nagyon szar suli,sok a r*b*nc.

A Corvinról se tudok sokat,de az egyik évfolyam társam odament és egy elég okos fiú matekból.

2015. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nagy Veronika Anna válasza:
Karinthy elegge a vilag kozepe*_* legalabbis en nagyon szeretek ott tanulni, elni:) ha megvan a kello szorgalmad, inteligenciad, akkor nem is olyan leterhelo. A tarsasag pedig nagyon nagyon jo:)
2015. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyedül a Corvint ismerem. Oda jártam, 9.ben majdnem megbuktam, 10.-ben megbuktam, és a következő évet már másik suliba kezdtem. Ott jártam korreletálásra, hogy behozzam amit lemaradtam, és érdekes módon a legrosszab jegyem év végén 3-as volt. *-*
2015. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

**Korrepetálásra** bocsi :(

Előző voltam

2015. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Corvin, ismerek onnan pár embert. És hááát, egy elég "alsó kategóriás" iskola.


Álmos Vezér, csatlakozom az előttem lévőkhöz.


A Karinthy az egyik legjobb, legerősebb nyelvi kompetenciákkal rendelkező suli. Nem rossz. Kifejezetten jó, ám az élet és az érettségi sem csak a nyelvtől függ.


Szerb, egy egészen erős suli, ahol tanulni kell, de nem versenyistálló. Tanárok közvetlenek, korrektek; a légkör, a közösség nagyon jó. Egy élmény lehet oda járni. Az egyik barátom oda jár és csak dicséri. A gond, hogy XVI. ker széle...


A Szerb, Karinthy kettő közül. De a Szerbet talán jobban ajánlom.

2015. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a Karinthy a legjobb. Csak ajánlani tudom!
2015. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!