Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimnáziumba mehetnék?

Milyen gimnáziumba mehetnék?

Figyelt kérdés
Az átlagom négyes. A humán tantárgyakat szeretem. Jól megy a nyelvtanulás viszont a matek,kémia,fizika már annyira nem. Egyenlőre nem akarok szakmát tanulni. Csak egy érettségit akarok letenni és utánna is tanulni még.

2015. ápr. 29. 19:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és Debrecenben élek.
2015. ápr. 29. 19:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Ady Endre Gimi, Csokonai Gimi, Medgyessy Gimi, esetleg a TÁG, de az lehet, hogy erős lenne...
2015. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2015. ápr. 29. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg inkább szakközépbe menj, ma már több értelme van, mint egy giminek, mert amellett, hogy érettségit kapsz még betekintést nyerhetsz a választott szakmába is.
2015. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért megyek gimnáziumba mert nem tudom h mi akarok lenni. Egy érettségi letétele után még tovább tanulnék.
2015. ápr. 30. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Szakközépben is tovább tudsz tanulni érettségi után. Én informatikusként kezdtem, és örülök, hogy oda mentem, mert rájöttem, hogy nem nagyon szeretném ezt választani :)
2015. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is az Ady
2015. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Van olyan hogy közgáz szakközép? Ha valamilyen humán irányú szakközepet választasz, azzal biztos hogy nem nyúlsz nagyon mellé, és még jól is jöhet az addigra már kikristályosodott választásodhoz, ha egyetemre/fősulira is mennél.

Milyen nyelvet tanulsz? Mindenképpen vegyél fel még egy idegen nyelvet hozzá (vagy ha bírod, akkor kettőt.) Az idegen nyelvek MINDENHEZ jók, és az életben is értékes szellemi tőkék.

2015. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Idegenforgalmi szakközép biztos van.
2015. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Angolt tanulok és francia tanfolyamra járok.
2015. máj. 1. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!