Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A lentiek alapján szerintetek...

A lentiek alapján szerintetek milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, (elég erős) gimnáziumba járok, kitűnő vagyok, de nem kell tanulnom ehhez folyton folyvást, szerencsés vagyok, mert könnyen megjegyzem az anyagot. Egyik tantárggyal sincs különösebben bajom, de nem vagyok oda a magolósokért. Faktnak egyelőre csak matekot vettem fel, annak ellenére, hogy biosz-kémia emelt óraszámban tanultam 9-10.-ben.(Annyira nem jött be a kémia, főleg a szerves) Tudni kell, hogy tulajdonképpen humán beállítottságú vagyok, magyarból, nyelvtanból, nyelvekből vagyok a legjobb, jó kommunikációs képességem van. A művészeteket is nagyon szeretem, fuvolázom 8 éve, sokféle zenét szeretek, szeretek rajzolni.

De nem nagyon tudom eldönteni, milyen irányba menjek tovább... Szeretem a matekot, és az sok utat nyit meg, úgyhogy úgy gondoltam ezzel mennék tovább. Olyan szakmát szeretnék, ahol szükség van a jó kommunikációra is. Gondolkodtam az építészmérnökiben (el is kezdtem rajzra járni), közgázban is. (ezen belül nem tudom pontosan mi, talán kereskedelem, marketing)

De nem igazán tudom eldönteni, egyikbe sincs valami nagy belátásom, és nem tudom eldönteni mennyire tetszene nekem.

Ha esetleg valamit tudnátok még ajánlani, vagy véleményt mondani, nagyon megköszönném. :)

(Zárójelben teszem hozzá, hogy legszívesebben bábszínész lennék, mert nagyon tetszik az a világ, és művészeti táborokban is többször próbáltam már, de rizikós.)



2015. máj. 2. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Tolmács, nyelvoktató.
2015. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!