Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most érettségiztem matekból....

Most érettségiztem matekból. Kb 3-asra számítok, legalábbis reménykedem benne, gimiben végig 4-es voltam. Érdemes így gazdasági szakra (nemzetközi gazdálkodásra) menni?

Figyelt kérdés
Államira nem fogok bejutni, hiszen olyan magas a ponthatár, de fizetősre szerintem igen. BGF-Külkerre jelentkeztem, de ahogy elnéztem kb 3-as lesz az érettségi. Érdemes így a suli, vagy nem bírnám végigcsinálni.

2015. máj. 5. 16:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
? lemaradt a végéről :)
2015. máj. 5. 16:43
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Én végig 4-5s voltam gimiben végig minden tantárgyból . Matekot elcsesztem nekem is erős 3-as lesz. Többi 3-4-5 Kiszámoltam a pontjaim még így is alig lesz meg a minimum 280
2015. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon hajtasz, akkor végig tudod csinálni, bár az jelzés értékű, hogy megfogalmazódott a kérdés benned.

Ott nem lesz széleskörű matek, helyette csak a matematika bizonyos részeit kell majd jól tudnod, amit éppen akár még magántanárral, vagy tanulói csoportok létrehozásával (akár felsőbb évesekkel is) eltudsz sajátítani.

2015. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden másból 4-5-re számítok (ember tervez... :) ). Az év végi jegyeim mind 4-5 voltak, van egy angol középfokú nyelvvizsgám, egy angol közép 94%-os érettségim és még megyek emeltre is. Vannak pluszpontjaim, így szerintem a bejutással nem lenne gond, csak a "megmaradással". :) Mi a véleményetek?
2015. máj. 5. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz , jó lesz :) . Sok sikert !
2015. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi! :)
2015. máj. 5. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is oda jelentkeztem (ugyanúgy fizetősre fogok bejutni). Csakis négyeseim voltak matekból, de az érettségim nekem is hármas lesz (..szerintem). Rettegek a matektól, de ha nem lazsálsz, figyelsz az órákon és otthon is leülsz és tanulsz akkor szerintem elvégezhető. :) nem kell félni és sok sikert!!! :)
2015. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2: Ez neked hogyan jött ki? Én év végén átlag 3-as voltam. Idén érettségizek, de már kiszámoltam, hogy az írásbelik hány százalékosan lesznek (kb. 70% átlagban), ez alapján olyan 300-310 pontom lesz.
2015. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es remélem találkozunk szeptemberben! Sok sikert :)
2015. máj. 13. 12:52
 10/11 pegasus18 válasza:
én is oda jelentkeztem de elsőnek a BMEt jelöltem..most még hezitálok, hogy változtassak-e mert mindegyikre felvennének..te csak a BGFen jelölted meg?
2015. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!