Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általánosságban mindenki...

Általánosságban mindenki véleménye érdekelne! Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
10. Osztályos tanuló vagyok. És mint sok más fiatalhoz hasonlón szeretném megalapozni a jövőmet. Ehhez persze olyan szakot kéne választanom ami érdekel, és persze el is tudok vele helyezkedni. Fakultáció választás előtt állunk, mi tizedikesek, és hát hogy őszinte legyek, nem az erősségem a matek-fizika, és társai. A humán tantárgyakkal viszont nincsen problémám, és valamilyen szinten a testnevelés is érdekel. Tehát arról lenne szó, hogy a legtöbb szakról amiről itt olvastam (nemzetközi Tanulmányok, kommunikáció és médiatudomány) az utóbbi igazából nem is érdekel csak utánanéztem. Tehát minden szakról azt írjátok hogy "büfészak", ezzel nem fogsz elhelyezkedni Sehol stb. Akkor az országnak csak orvosra, informatikusra, és mérnökökre van szüksége? Igazából a jog is érdekel(t), de a sok kedves kommenttől mégiscsak elmegy az ember kedve, hogy tele van az ország jogásszal, ezzel sem lesz munkálya az illetőnek. Láttatok már ügyvédet,jogászt,ügyészt,bírót az átlagon aluli életszínvonal alatt? Akkor kérlek titeket, mondjátok el nekem hogy humán beálítottsággal milyen szakra menjek, amivel el lehet helyezkedni.
2015. máj. 6. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.Hagyd ezt a büfészakozást a fotelprofesszoroknak.Ha életrevaló vagy, és szereted a szakmád, mindennel el tudsz helyezkedni.A lényeg, hogy szeretsd.Persze, van ami keresettebb, könnyebb, megbecsültebb, stb. De ha nem fogod szeretni amit csinálsz, akkor tök mindegy, mennyire keresett.
2015. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod!
2015. máj. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!