Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor tudni hova jelentkezhetn...

Mikor tudni hova jelentkezhetnek msc keresztfelevesre es ha kell. kulonbozeti vizsgat leadni tantargyalbol azt mikor hol. Kell?

Figyelt kérdés

Keves tanar sot szinte senki nem akar fogadni hatarontuli diakkent kulfoldi papirokkal kerdeseinkkel.. Magyar nyelvet fejeztunk es szeretnenk Budapesten tanulni meg, de szinte lehetetlen segitseg nelkul es bolcseszkent nagy szakmakra bejutni. Kommunikaci mefiatudomanyra gondoltam vagy Kereskedelem marketingre, de tobb szakma megfordult nar a fejembe. Keresztfelevesen gondolkodunk talan az az utolso lehetoseg, de elotte kell vhol kulonbozeti vizsgat letenni vagy hogyan megy ez?

Koszonjuk elore a valaszokat :)



2015. máj. 7. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha nem tudsz normálisan magyarul, mit akarsz magyar egyetemen mégis megérteni?? Ne azért gyere már ide, hogy elvedd mástól a helyet, csak azért, hogy te nyelvet tanulhass. Szánalmas.
2015. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy reggel mobilról irtam, és most olvasom, hogyan sikerült.

Most is növelem a Gdp-t itt, szóval lehet nem nekem kellene beszölnod, hanem az államodnak akik normális rendszert nem tudnak fenntartani itt. Tipikus magyar mentalitás..

2015. máj. 7. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp szerettem volna leírni, hogy hol és mikor kell jelentkezni...egészen addig, amíg el nem olvastam, hogy "tipikus magyar hozzáállás". Senki nem kötelez rá, hogy itt legyél, ha ilyen sz*rok itt az emberek.
2015. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért a kevés normális miatt szeretnék itt lenni, akik nem az eszüket csillogtatják és mások helyesirásába kötekednek.

És igen, erősitem azt a tábort aki a narancsos brazilokkal nincs kibékülve, de még mindig nincs ingerem olyanná válni,aki kiutazik külföldre alja munkára akár és közbe szidja az anyaországát.

És valljuk be, a magyarok nem az összetartásukról hiresek, jobban szeretnek inkább kötekedni. És ez a kérdésemre (kérésemre) való első válasz tökéletesen rámutat.

Köszönjük.

2015. máj. 11. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Maradj otthon, ha ennyire tuskó vagy.
2015. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

mondom

jellemző.

2015. máj. 16. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!