Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire emelik...

Szerintetek mennyire emelik idén a ponthatárt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek az érettségi ponthatárokat idén mennyire emelik? Konkrétan a Debreceni Egyetem érdekel, igazságügyi igazgatási szakra adtam be a jelentkezésemet. Fizetőssel számolok, ott mindig alapponthatár körül mozgott, tavaly éppenséggel 266. Törim valószínűleg 80% fölött lesz, emelt magyar 50% körül, társadalomismeret pedig 80-90%. Ha megint alapponthatár körül lesz, akkor elméletileg sima, de félek, hogy megemelik őket.

2015. máj. 7. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
kicsit olvasgass arról, hogyan akakul ki a ponthatár...
2015. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
egyébként államin 424 a kp minimum, szóval arról tényleg ne álomdj.
2015. máj. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Kandó az most 280 maradt.
2015. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vidékin amúgy se nagyon emelgetik a fizetőst, szerintem idén se nagyon megy 280 fölé. egyébként nem lettek rosszak érettségijeid:)
2015. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyugalom, már amikor beadtam a jelentkezésemet, nem számoltam az államival, csak ha esetleg jobban kijött volna a lépés emelt magyarnál (80-85%).


Akkor örülök, hogy nem fogják emelni, az utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm, igyekeztem :)

2015. máj. 8. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen 85%-kal számoltam az angol emeltet, erre lesz vagy 60-65%. :/
2015. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!