Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik-e olyan oldal valahol,...

Medalior kérdése:

Létezik-e olyan oldal valahol, ahol aszerint tudok rákeresni a szakokra, illetve a továbbtanulási lehetőségekre, hogy a felvételi tantárgyakat állítom be, mint keresési alap?

Figyelt kérdés
Röviden. Két tantárgyból vagyok jó, Töri, és Infó, meg akarnám nézni, hogy ezzel milyen szakokon rúghatok labdába. Köszönöm előre is a segítséget.

2015. máj. 8. 23:06
 1/2 anonim válasza:
felvi.hu szerintem jó
2015. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert ott csak arra tudsz rákeresni, hogy milyen szakok léteznek, és sajnos az sem teljes. Nekem olyan oldal kell ahol beírom, hogy milyen tantárgyaim milyen százalékban vannak, és megadja a lehetséges alternatívákat.
2015. jún. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!