Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mostani erettsegi nehezsegto...

A mostani erettsegi nehezsegtol fuggoen, mire szamitotok a ponthatarokkal kapcsolatban? Maradnak, emelkednek, esetleg csokkennek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem fognak csökkenni.
2015. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem maradnak
2015. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

hát a töri elég könnyű volt, a nyelvekkel se volt különösebb panasz. magyarnál kevés volt az idő, de nem volt nehéz.

a matek véleményem szerint nem volt nehéz, de én sajnos több dolgot benéztem/nem tudtam. de ez nem a feladatlap hibája, egyik osztálytársamnak 99% lett. (már tudjuk a pontot)

hiába van beharangozva hogy a matek ilyen meg olyan nehéz volt, ha megtudták írni jól sokan, akkor nem számít...

amúgy persze függ a szakodtól is.

de én nem gondolom hogy csökkenni fognak a pontok, főleg a mai helyzetben amikor nem akarja a kormány hogy olyan sok diplomás legyen.

bár én is örülnék a csökkenésnek, de szerintem ami eddig minimumpont volt, az lesz a 280

2015. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szóval azokon kívül nem sok kar van ahol kiszámítható
2015. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de szerintetek pl egészségügyben pl SE, vagy DE fognak emelkedni? mert pl tavaly 20 ponttal volt több mint 2013-ban :/ vélemények?
2015. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!