Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most bemegyek és megírom...

Ha most bemegyek és megírom az írásbelit ha rosszul sikerül gond ha nem megyek szóbelizni? Hivatalban jegyzik ezt? Ill. értesítést küldenek postai úton? ősszel attól jelentkezhetek újra psóbálni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nem lesz semmi, ha nem mész be szóbelizni és ugyanúgy megpróbálhatod majd újra jövőre. (Persze azért fizetni kell.)

Nekem is így volt, rosszul írtam meg és nem mentem el. Aztán tavaly meg újra megcsináltam.

2015. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ősszel szeretném pótolni, mert keresztféléves rendszerben szeretném majd elkezdeni az egytemet .

De arra gondoltam , hogy lehet mégis bemegyek majd a szóbelire ,hátha sikerül és teszek egy nyelvvizsgát még ősszel hátha így meglesz majd a pont. Viszont,ha nagyon nem érzem úgy hogy jól sikerült lehet h ősszel újrapróbálom. Köszönöm a választ !

2015. máj. 11. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!