Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki teljesen...

Van itt olyan aki teljesen magát tartja el egyetemistaként/főiskolásként Budapesten? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban olyan képzés kell hozzá, amely mellett kényelmesen lehet pénzt keresni. Sok olyan szak van, ahol egyáltalán nem lehet melózni, más szakoknál pedig csak minimálisan fér bele, az viszont kevés az önfenntartáshoz, még akkor is, ha esetleg minden lehetséges ösztöndíjat kapja az illető.
2015. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb szakon ez lehetetlen.
2015. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anno én így voltam, gazdasági főiskolára jártam estin, mellette dolgoztam 6 órában gazdasági asszisztensként, albérletben laktam. Persze kellett hozzá, hogy olyan munkahelyem legyen, ahol valóban adnak tanulmányi szabadságot is, és a 6 óra valóban annyi legyen, ne pedig „6-nak álcázott 10”. :)

Azóta valamiért az esti képzést megszűntették, pedig szerintem nagyon jó volt, hogy nem levelezőn vagy távoktatáson, csupán a saját időbeosztásomra kellett hagyatkoznom, hanem voltak előadásaink, szaknyelvi óráink stb.

2015. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!