Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kint külföldön élek de vissza...

Kint külföldön élek de vissza szeretnék menni Magyarországra tanulni. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Nem sokára fogom befejezni az általános iskolát itt Ausztriába és Magyarországon szeretnék tovább tanulni. Azt szeretném tudni hogy, hogy működik ez? Kell valami szintmérőt tennem vagy vizsgát esetleg? mire van szükségem?

vagy ugyan ugy van mint rendesen?


2015. máj. 16. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Válaszd ki a gimnáziumot, ahová menni szeretnél, írd meg nekik, hogy ez van, és ők megmondják, mi a teendőd.
2015. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz, annyi kiegészítéssel, hogy lehetőség szerint kicsit jobb helyesírással írj az iskolának, mint ide...


Amúgy pl. Pilisvörösváron van német nemzetiségi középiskola, ott kifejezetten örömmel vennének téged, aki anyanyelvi szinten beszél (és remélhetőleg jobban ír, mint magyarul...) németül.


Én oda jártam, és nagyon szerettem.

2015. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!