Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 12-ik évfolyamot meglehet-e...

12-ik évfolyamot meglehet-e csinálni Osztályozó vizsgákkal?

Figyelt kérdés
11. -ik évfolyamom van meg. Sajnos 12 nem lett meg, mert egy tanárral nem úgy jöttem ki ahogy kellett volna. S így abbahagytam, amit most 21. évesen megbántam. Viszont nincs ídőm levelezőn sem bejárni. megtudni, hogy lehetséges-e? Vizsgákkal megcsinálni a 12. -ik évfolyamot, s menni érettségire

2015. máj. 17. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ilyen helyesírással inkább kezdd elölről a 4 évet, jobban jársz! Amúgy be kell menni a középsulidba, vagy bármelyik másikba, esetleg oktatási hivatalba, és ott szépen elmondják ennek a jogszabály szerinti menetét.
2015. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!