Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jár vagy járt a budapesti...

Ki jár vagy járt a budapesti Fazekas Mihály Gimnáziumba? Tanárokkal kapcsolatos kérdés!

Figyelt kérdés

Nem vettek fel orvosira, mert baromi rossz kémia tanáraim voltak, és esélytelennek látom, hogy magamtól fel tudjak készülni egy 80%-os kémia érettségire. A számolásokra hónapokig gyakoroltam és 5-10% ot értem el kb rajta...


A Fazekas Mihály gimi a legjobb szerintem, sajnos nem tudtam oda járni, de a honlapon fent vannak szerencsére a tanárok elérhetőségei...


Albert Attila tanár úr,

Rakota Edina tanárnő,

Balázsné Kerek Marianna tanárnő,

Keglevich Kristóf tanár úr.


Közülük ki az, akiről tudjátok, hogy nagyon nagyon jól felkészíti a diákjait az emelt kémia érettségire?

Aki esetleg vállal magánórákat is? (Sanjos sok tanár van, aki egyszerűen nem vállal és kész :/ )


Melyik tanárnak írjak e-mailt, felkészítési szándékkal!



Nagyon fontos lenne, ha van bármi infótok, légyszi írjatok!



Köszi!


2015. máj. 18. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Én oda jártam, de szerintem rossz embereket szólítottál meg. Aki fazekasos volt, az pénzért egész biztosan nem járt fazekasos tanárhoz különórára, még abban az elég valószerűtlen esetben se, ha az illető vállalna ilyesmit. Hülye is lenne, mikor ingyen is megkap minden segítséget az iskolában, ha kéri.

Másrészt a fazekasos tanároknak kb. semmi gyakorlatuk nincs abban, ami neked kéne. Aki érettségizni szeretne, az ott nem ír 5-10%-okat.

2015. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félreértettél szerintem. Én a fazekasosoktól a tanárok milyenségére vagyok kíváncsi!

Te pl. melyik tanárt ajánlanád? Mert akkor ennek a személynek írnék e-mailt.

Vagy egyértelmű, hogy a fent felsorolt tanárok közül mindenki nagyon jó tanár? Bárki fel tud készíteni engem egy 80%-os emelt kémiára?

2015. máj. 18. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy mind nagyon jó tanár, de sokféleképpen lehet valaki jó tanár. Ezek a tanárok nem szoktak azzal foglalkozni, hogy valakinek több hónapos eredménytelen munka után a szájába rágják az alapokat. Nem tudjuk, ebben mennyire jók, mert ilyet egyszerűen nem csinálnak. Ha úgy tetszik, ez olyan, mintha azért akarnád egy bizonyos pékkel süttetni a pogácsádat, mert nagyon jó a kiflije.

Senki nem tud téged felkészíteni valamire, ha hülye vagy hozzá és/vagy nem tanulsz; én nem tudhatom, hogy fennáll-e valamelyik, így azt se tudom, fel tudnak-e készíteni.

2015. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis ragaszkodsz az ötlethez, akkor a nemfazekasosok között próbálj meg érdeklődni, hogy van-e egyáltalán, aki vállal ilyet, mert fazekasosok nem fogják tudni.
2015. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Persze csak ha szeretnéd hallani valaki olyannak a véleményét is, aki már próbálta, amit tervezel. Egyébként tárgytalan.)
2015. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!