Valaki EKF elektronikus ábrázolás szakos vagy EKF művészetis hallgató segítene?

Figyelt kérdés

Elektronikus ábrázolás szakon vagyok máshol és azon gondolkozom, hogy átjelentkezzek EKF-re a 3. vagy 4. szemeszterre. Nem jelöltem meg tavaly a főiskolát és most már nagyon bánom. Úgy gondolom felvennének államis helyre, legalább is nagyon remélem. Valaki jellemezné a szakot az EKF-en, mennyire ad tényleges tudást, milyenek a tanárok, a közösség és, ami nagyon fontos: az órarend levelezőn illetve nappalin?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is, akár, ha privátban írnátok azt is, hatalmas segítséget jelentene számomra minden morzsányi információ!



2015. máj. 19. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg akinek a barátja/barátnője oda jár, attól is nagyon szívesen fogadom a válaszokat! :)
2015. máj. 19. 20:02
 2/4 hosszúhajú ***** válasza:

egy dologban tudok segíteni, én is Eszterházys voltam, levelezőn, de ének szakon.

A levelezők beosztása gondolom minden szakon hasonló.


Egy hónapban két hétvégével számolj. Minden második hét péntek és néha a szombat a levelezősöké.

Sokszor csak a péntek, de akkor reggel 9-től vagy 10-tól akár este 6-ig ott vagy - nekünk sokszor este 8 is- egyhuzamban 11 óra- szünet nélkül. Későbbi évfolyamon, ami téged már érint, ott gyakoribb a szombat is, de ez kb délután 4 ig lefut, a kezdés viszont korábbi, 8 óra a legtöbbször. Ezért sokszor péntekről szombatra ott aludtunk. Szállást tudok írni, ha kell - egy vallásos lánykollégiumot.

Pénteken reggel már a 6-os vonattal kell menned, ha 9 kor kezdesz. - vagy van busz is.- stadionoktól, ha pesti vagy. Ezek a hétvégék nagyon kimerítőek, hiszen ekkor mindent ömlesztve, egybe ránk zúdítanak - amit a nappalisok adagolva kapnak meg. Én jól bírtam és szerettem.

- gondolom a te szakodon is hasonló lehet.

2015. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kiadós választ!
2015. máj. 20. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2016. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!