Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1,5- 2 év alatt meg lehet...

1,5- 2 év alatt meg lehet szerezni angol b2 nyelv vizsgát? Nagyon alap szintről?

Figyelt kérdés
Olyat szereznék amit diploma mellé elfogadnak. Nyaranként intenzívre is elmegyek. Ennyi idő alatt lehetséges?
2015. máj. 21. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
1,5-2 év alatt még a C1-et is meg lehet, B2-t simán :)
2015. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze ennyi időnek bőven elégnek kell lennie.

Ajánlom, hogy minnél több nyelvvizsgafeladatsort tölts ki, mert felbecsülhetetlen érték ismerni a feladattípusokat.

Sok sikert!

2015. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze!

Én úgy mentem magántanárhoz, hogy a 'my name is xy' mondatomban nem volt hiba, a többiben igen. Semmit nem tudtam, maximum szavakat. Az igeidőkkel, semmivel sem voltam tisztában. 7 hónap alatt sikerült letennem a középfokot.

2015. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!