Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kisképzőbe ha több szakra...

Cukimuki0131 kérdése:

A Kisképzőbe ha több szakra felvételizek, és mondjuk felvesznek többre akkor dönthetek? Egyáltalán lehet többre felvételizni, és utána válthatok szakot?

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk jelentkezek minden szakra akkor az,hogy van?Többször felvételizek,vagy mi?Vagy egyszer felvételizek és minden szakot bejelölök,utána meg majd felvesznek oda,ahol van hely?


Tudom,hogy hülyéket kérdezek,meg minden,de jó lenne,ha valaki bővebben kifejtené,esetleg vki aki már volt felvin,vagy vmi. :)



2015. máj. 25. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Én idén felvételiztem.Úgy működik, hogy annyi szakot jelölsz meg amennyit akarsz(ajánlott a minimum 3 szakot).Aztán ha sikerült a szakmai felvételid amelyik szakok érdeklődnek irántad oda hívnak be szóbelire.Ha több szaknak is kellesz akkor persze te választhatsz közülük.
2015. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,köszii :)
2015. máj. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!