Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A tanító vagy az óvodapedagógu...

A tanító vagy az óvodapedagógus szakot tennétek 2. helyre? Melyikkel könnyebb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek, az első helyem fix, nem szeretnék változtatni rajta, viszont azt nem tudom eldönteni, hogy véglegesen az ELTE óvodapedagógusi vagy tanító szakja kerüljön a 2. helyre. Ti hogyan döntenétek? Érzelmi szempontból ugyanolyan közel állnak hozzám. Mindenkinek köszönöm előre is!

2015. máj. 26. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
A tanítót tenném előre, mert az egy picivel jobban keres.
2015. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 26. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit keresnek

Én óvpedes vagyok a tókon, ha leírod, hogy melyiket miért szeretnéd, talán tudok segíteni :)

Mármint nekem is volt egy elképzelésem, hogy miért szeretném ezt csinálni, aztán kiderült, hogy ez marhára nem olyan mint amilyennek elképzeltem :D De szeretnék a szakmában elhelyezkedni ettől függetlenül :)


21/L

2015. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!