Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. s. ha lekéstem a jelentk...

S. O. s. ha lekéstem a jelentkezést a pótfelvételin van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Az ELTE-IK ANA szakára szerettem volna jelentkezni de lekéstem a februári felvételit úgy tudom hogy július vége felé lehet pótfelvételit tenni, de viszont azt olvastam hogy csak bizonyos szakokra, amit az adott egyetem meghirdet és ezek általában önköltséges szakok. Van esélyem bekerülni? A pótfelvételit hol tudom elintézni?

2015. máj. 28. 05:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
igen van esélyed, de csak költségtérítésesre, és csak akkor ha hirdetnek meg helyet. jelentkezni majd a ponthirdetés után fogsz tudni, ugyan úgy mint a rendes felvételi eljárásban. viszont ha csak állami jöhet szóba, akkor erre jövőre van legközelebb lehetőség.
2015. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!