Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizik valaki idén...

Érettségizik valaki idén Kereskedelem és Marketing alapismeretekből, emelt szinten?

Figyelt kérdés
Tudom, nem vagyunk sokan de hátha. Szóval ha valaki tesz idén kereskedelem és marketingből EMELT szintű érettségit: milyen szóbeli tételekre számítotok?Meg vannak adva a témakörök ugyan, de azok további tételre lesznek szétbontva. A vizsgaleírás szerint problémaközpontú tételek lesznek...Ha full megtanulom az elméleti részét, vajon elég lesz?

2015. jún. 3. 01:22
 1/5 anonim válasza:
Én is emeltre megyek, ugyanaz mint középszinten csak itt még van pluszba pár tétel. Melyik könyvből tanulsz? És mikor szóbelizel és hol?
2015. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

5-én meg is volt a vizsga, jól sikerült :)

[link] ebből, illetve ennek a 12-es verziójából tanultam.

Neked milyen lett?

2015. jún. 16. 09:51
 3/5 anonim válasza:
Még nem tudom a pontszámot. Neked hány pont és mit húztál? Énis 5-én voltam Pesten.
2015. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vidéken voltam Kaposváron, Termékpolitika... egyáltalán nem volt szivatós, rosszabbra számítottam
2015. jún. 17. 14:16
 5/5 anonim válasza:
Hol lehet ebből a kereskedelem és marketingből érettségizni?
2016. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!