Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ÉRETTSÉGIZŐK, Pszichológiára...

ÉRETTSÉGIZŐK, Pszichológiára jelentkezők segítség?

Figyelt kérdés
Ugye 420 a kozponti ponthatar de ez nem jelenti azt hogy ha elerem akkor felvesznek, az lenne a kerdesem hogy ha elso helyre irom mondjuk a KRE pszichologia fizetos szakat akkor esetleg van e eselyem bekerulni 426 ponttal? vagy errol surgosen mondjak le? sajnos ez az osszes amit ossze tudtam kaparni.. Szamit ha elso helyre irom a fizetoset? Van barmi eselyem? kerlek ne kimeljetek
2015. jún. 3. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból lényegtelen a sorrend, nem az alapján fogsz bekerülni valahova, mert első helyre írtad.
2015. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, ez igazából már csak utolsó remény volt, de gondoltam hogy nem számít:P
2015. jún. 3. 12:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Mások esetleg, egy kis segítség? Kinek hány pontja van?
2015. jún. 3. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd előre az ingyenes képzést, mert ha arra nem kerülsz be, még mindig ott a fizetős, amire nem feltétlenül van nagyobb esélyed, de gondolom kevésbé akarsz fizetni... Csak abból a szempontból számít, mit írsz előre, hogy ha oda felvesznek, hiába lenne elég pontod az utána lévő helyre is, oda már nem mehetsz. Tehát érdemes azt előbbre írni, amelyik jobb lenne neked, amit jobban szeretnél, akkor is, ha kevesebb az esélyed. Mert ha mégis sikerülne, és csak azért nem mehetsz ingyen tanulni, mert te másodikra írtad, és fizetősre vettek fel, eléggé ki leszel bukva!
2015. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp előre írom, de 426 ponttal nem számít sajnos. :) de köszii!!
2015. jún. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!