Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki nem csinált...

Van itt olyan aki nem csinált emelt szintet, de a Nemzeti Közszolgálati Egyetem közigazgatás-szervező szakra jelentkezett?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi pontotok lett az érettségin? Ti reménykedtek?
2015. jún. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan van emelt érettségim, kettő is, viszont mindkettő idegen nyelv. Remélhetőleg jó lesz a töri, meg a magyar szóbelim is, és duplázni fogok. Kb. 420 körül lesznek a pontjaim. És igen, eléggé reménykedek, mivel ez az egyetlen értelmes szak, amit bejelöltem. L/19 ^^


Neked milyenek lettek az írásbelik? :)

2015. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajna nincs emeltem, amit már számtalanszor nagyon megbántam, de most már nem tudok mit tenni. :( Ha hétfőn nagyjából mindenből max pont közeli lesz a feleletem, úgy lesz kb. 375 pontom...Nyelv nekem is jó lett, de mivel a törit és a magyart számítják ezen a szakon, így ez az érték jött ki.
2015. jún. 8. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, igazából nekem is fölösleges volt emeltezni két nyelvből is ráadásul. Inkább töriből kellett volna. :/

De biztos felvesznek mindkettőnket! Én nagyon bízom benne. :D

2015. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem!! :)
2015. júl. 10. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2015. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen :)
2016. jan. 12. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!