Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 13 éves vagyok és szinész...

13 éves vagyok és szinész szeretnék lenni szerintetek miután elvégeztem a gimit hova menjek tanulni? 🎓🎥🎬📺🎭

Figyelt kérdés
De ha tudtok már ilyen szinészes gimit akkor azt is irjátok már le és ha van ötletek nyugotan azt is le irhatjátok!😇🎓✏🎭

#továbbtanulás #színészet #szinészeti iskolák magyarországon
2015. jún. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

menj a kisképzőbe, és ha azután is retardokkal akarod körülvenni magad egész életedben akkor menj a színművészetire


és akkor még semmi sem garantálja, hogy ebből te meg fogsz élni


a színészet mindig több "tehetség", mint szakmaiság

2015. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keressél olyan gimnáziumokat, ahol van dráma tagozat.
2015. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem gimi, de tudom ajánlani a Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola színész tagozatát vagy a drámatagoztát. Vagy esetleg Leövey Klára Gimnázium Művészettörténet-dráma csoport stb. A Nemes Nagy Ágnes ad szakmát és érettségit! Remélem tudtam segíteni.

14/F

2015. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!