Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai mérnökinfóról vélemény?

Óbudai mérnökinfóról vélemény?

Figyelt kérdés

Óbudai Egyetem - Neumann Informatikai Kar


Aki oda jár(t), vagy ismerőse van ott, légyszi írjon véleményt a karról! Tanárok hozzáállása, hány órátok van egy nap, mennyire kemény, mennyit kell tanulni egy átlagos napon, milyen a közösségi élet, stb. Azt nyilván tudom, hogy minden egyetemen rendesen kell tanulni, tehát ne ilyet írjatok, inkább arra lennék kíváncsi, hogy más egyetemekhez viszonyítva milyen maga a képzés, és mennyire nehéz ténylegesen elvégezni. Előre is köszi a válaszokat!



2015. jún. 8. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem oda járok, de kollégám most végez ott, járt előtte BME-re is:

- mérnökinfós diplomával tök mindegy hol végzel, keresett munkaerő leszel

- szerinte gyakorlatiasabb mint a BME és a tanárok hozzáállása is barátibb

- az Óbudain a hallgatók nagy része olyan ember, akinek a töke tele lett a BME-vel és azt otthagyta és átment ide

2015. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más egyetemre nem jártam, szóval ott nem tudom mi van. Az hogy egy nap mennyi órád van, attól függ hogy tudod felvenni az óráidat, mivel átlag már vizsgaidőszak közben el lehet kezdeni, annak kedvez aki hamar befejezte a vizsgáit. A tanárok hozzáállása elég jó, van egy pár tanár ( a mérnökibb vonalon), ahol elég szigórúak. Szerintem nem olyan kemény. Én mondjuk csúszásban vagyok, így főleg laza. Közösségi élet rajtad múlik hogy mennyire folysz bele és mennyi embert ismersz.
2015. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!